Ájurvédská synchronní masáž

Ájurvédská synchronní masáž
Ájurvédská synchronní masáž patří mezi nejsilnější masážní techniky, při kterých dochází k celkové harmonizaci těla, duše i mysli ve stavu změněného vědomí.
Ájurvédská synchronní masáž patří mezi nejsilnější masážní techniky, při kterých dochází k celkové harmonizaci těla, duše i mysli ve stavu změněného vědomí.

Masáž dodává vitalitu a blahodárně regeneruje tělo, díky prováděným masážní technikám a olejům zpomaluje proces stárnutí.

Po masáži se ponechává olej na kůži co nejdelší dobu, aby tak mohlo dojít k jeho vstřebání a plně se projevily jeho pozitivní účinky.

Doporučujeme po olejových masážích převléci se do lehkého a pohodlného oblečení, u kterého nebudete zvažovat, zda je neušpiníte od zbytků masážního oleje.

Pokožka po olejové masáži zůstane vláčná, pružná a zregenerovaná. Příznivé účinky oleje je vhodné zachovat po co nejdelší dobu. Při následné osobní hygieně pro lehké odstranění zbytků oleje doporučujeme použít sprchování ve vlažné vodě a přírodní mýdlo.

Ve zkratce o synchronní ájurvédské masáži prováděné dvěma maséry:
Masírovaný leží na zádech, přikrytý. Dva maséři si sednou k hlavě a nohám masírovaného a lehce se dotýkají rukou hlavy a nohou masírovaného. Masáž začíná aromaterapií - jemným rozetřením směsi vonných olejů v oblasti krku a hrudníku. Následuje indická masáž hlavy s uvolněním lymfatického systému horní poloviny těla a tlaková tlaková masáž nohou. Maséři při ní sedí.

Tato část masáže trvá asi půl hodiny. Ve druhé části masáže se masírovaný položí na bříško, a maséři jej přikryjí.

Další masáž je prováděna synchronně. Je provedeno odblokování zad, masáž energetických bodů na zádech, tlaková masáž oblasti okolo páteře. Po uvolnění křížové oblasti zad následuje jemná celková masáž zad s přechodem na ruce. Vlastní masáž rukou je prováděna z boku, maséři při ní sedí. Propojení horní poloviny těla je prováděno kruhy přes ruku, rameno, páteř, oblast křížů, hýždě a zpět na ruku. Jedná se o jemnou zklidňující techniku, která uvolní mysl i svalové napětí obou polovin horní části těla. Synchronní masáž je naprosto uklidňující a masírovaný se při ní může ponořit do stavu změněného vědomí. Všechny pocity a emoce pak vnímá na rozhraní bdění a snění. Následuje propojená celková masáž zad, hýždí, pak nohou. Masáž je v druhé části zakončena synchronními pomalými dlouhými tahy přes celé tělo pro uvolnění a zklidnění. Tím končí synchronní ájurvédská masáž poloviny těla.

Maséři Vám dájí možnost pokračovat v celotělové masáži. Pokud ji příjmete, otočíte se na záda a maséři Vás přikryjí v horní polovině těla.

Ve třetí části masáže provedou synchronní masáž nohou se zaměřením na lymfatický systém, následuje jemná masáž břicha, masáž hrudníku a rukou. Stejně jako u zadní části těla je masáž rukou prováděna z boku, maséři při ní sedí. Propojení horní poloviny těla je prováděno kruhy přes ruku, hrudník, břicho, stehno a zpět na ruku. Jedná se o jemnou zklidňující techniku, která uvolní mysl i svalové napětí obou polovin horní části těla. Následují synchronní dlouhé jemné pomalé tahy přes celé tělo od palce u nohy po palec u ruky. Masáž je zakončena položením levé ruky masérů na srdeční oblast masírovaného. Po celkovém zklidnění je masírovaný zabalen do prostěradla, přikryt a odpočívá, většinou usne.


Masáž prováděná třemi maséry je podobná masáži dvěma maséry, její průběh je však přizpůsoben technikám pro 6 rukou.
Jen pro představu je například v druhé části masáže prováděna současně masáž nohou a obou polovin těla. Dlouhé tahy jsou vedeny tak, aby najednou byla prováděna pomalá synchronní masáž od palce u nohy po palec u ruky a masáž obou nohou z vnitřní a vnější strany. Masírovaný naprosto nezvládá vědomím sledovat jednotlivé dotyky a přestává jednotlivé pocity vnímat odděleně. Vše se mu spojí v jeden celotělový zážitek, který vnímá jako stav blaha. Mysl může být ve stavu změněného vědomí v jiném prostoru a čase. Ájurvédská synchronní masáž prováděná dvěma, nebo třemi maséry, vyžaduje koordinaci pohybů masérů a je velmi náročná na přesné provádění masážních technik. Podle vyjádření masírovaných tyto masáže patří k vrcholným zářitkům z masáží.

Ájurvédská synchronní masáž ovlivňuje lymfatický systém, celulitídu, zklidňuje mysl a umožňuje vstup do hluboké relaxace až do stavu změněného vědomí.

Po masáži budete odpočívat v relaxačním lehátku, jak dlouho bude potřeba. Spánek je přirozeným pokračováním ájurvédské masáže .....

Ájurvédské masáže trvají dvě i více hodin. Jedná se o techniku, jejíž účinek Vás může hluboce zasáhnout. Každý ji může prožít jinak. Jedno však platí - zasáhne Vás tak hluboce, jak hluboce si ji dovolíte příjmout. Pokud při ní budete v mysli přepočítávat svá konta, přijímat a propouštět zaměstnance, nebo se ponižovat před šéfy či vyvyšovat nad podřízenými, je lépe jít místo masáže s maséry na pivo.

Pokud se ale dokážete ponořit do svých pocitů, vydáte se cestou dechu a procítíte doteky masáže, vůni a teplo olejů, můžete se projít novým světem, proletět se nad mořem, nebo nad horami, dívat se na svět pod Vámi s radostí a obdivem. Na cestě potkáte své vzpomínky, problesknou Vám dávno zapomenuté události, potkáte se s lidmi, kteří jsou již dávno v jiném světě, nebo se necháte omývat všemi barvami duhy. Zážitky mohou být různé. Možná se jen pomaličku posunete do říše snů a masáž prospíte v lehkém ozdravujícím spánku. Možná se potkáte se svým podvědomím a budete mít možnost se vyrovnat se zážitky a událostmi, které Vás v hloubce duše tíží již léta .... Mnohdy lidé při masáži uvolňují své emoce, pláčí, smějí se nebo se jen usmívají. Pocitů může být tolik, kolik jich život nabízí a žádný z nich není špatný, nepatřičný .... Pro Vás je důležité nebát se tyto emoce uvolnit, prožít, vyrovnat se s mimi a někdy se i smířit s událostmi, které se jinak ani příjmout nedají. Maséři, keří se ájurvédskými masážemi zabývají do hloubky, ví, co všechno můžete zažívat. Jejich přítomnosti se nemusíte bát a ani se nemusíte před nimi obávat projevů svých emocí. Ájurvédská masáž prováděná zkušenými maséry je energetická masáž a maséři Vám zpět vrací Vaši energii. Nezasahují do Vašich emocí, nechjí Vás je prožívat a jsou pro Vás bezpečnou oporou v okamžiku, když ji potřebujete. Ajurvédská masáž má vyzařovat v mém chápání láskyplnou dobrotivost. Pokud ji v ní procítíte, byla její myšlenka naplněna.

CENÍK SYNCHRONNÍCH ÁYURVÉDSKÝCH MASÁŽÍ

Procedura Poznámka Ovlivňuje Doteky na tělo Trvání procedury Cenový rozsah
ÁYURVÉDSKÁ SYNCHRONNÍ MASÁŽ DVA MASÉŘI
polovina těla
nebo celotělová
horké oleje
tělo,
mysl,
ducha,
hluboká meditace,
lymfatický systém,
emoce
jemné
hladivé
tlakové
hřejivé
min. 1 hod.
2 hodiny
800,-Kč
1600,-Kč
ÁYURVÉDSKÁ SYNCHRONNÍ
KRÁLOVSKÁ MASÁŽ
TŘI MASÉŘI
pouze celotělová
horké oleje
tělo,
mysl,
ducha,
hluboká meditace,
lymfatický systém,
emoce
jemné
hladivé
tlakové
hřejivé
min. 2 hodiny 2400,-Kč

Jsme plátci DPH. Koncové ceny ceníku jsou uvedeny s DPH v následujících sazbách:
- sauny 9% DPH
- masáže a další služby 19% DPH.

Pro pro Vaše pohodlí a pocit bezpečí si prosím přineste vlastní domácí obuv (papuče, nazouváky, trepky ...) a župan (nebo jiné lehké oblečení) pro pohyb v odpočívárně a společných prostorách relaxačního centra.Rejstřík:
Áyurvéda, Ájurvéda, Ayurvéda, Ajurvéda, Ayurveda, Ajurveda, áyurvéda, ájurvéda, ayurvéda, ajurvéda, ayurveda, ajurveda, Áyurvédské masáže, Ájurvédská masáž, Ayurvédské masáže, Ajurvédská masáž, Ayurvedské masáže, Ajurvedská masáž, áyurvédské masáže, ájurvédská masáž, ayurvédské masáže, ajurvédská masáž, ayurvedské masáže, ajurvedská masáž