Padabhyanga - ájurvédská masáž nohou

Padabhyanga - ájurvédská masáž nohou
Masáž se provádí s pomocí přírodních bylinných olejů a kromě toho, že je velmi příjemná a uvolňující, zjemňuje pokožku nohu, zabraňuje nadměrnému vysychání a tvrdnutí chodidel. Masáž příznivě ovlivňuje krevní i lymfatický oběh, uklidňuje, uvolňuje mysl.
Chodidla každého člověka jsou místem, kde naleznete body, které mají přímý vztah ke všem orgánům a částem těla.

Nejprve je dobré uvolnit nohy v bylinné lázni s kapkou esenciálního oleje. Doporučuje se teplota lázně mezi 45-60°C. Nohy se namočí až po kotníky na 15 minut a teprve po jejich uvolnění se provede masáž masáž chodidel Padabhjanga.

Masáž se provádí s pomocí přírodních a bylinných olejů a kromě toho, že je velmi příjemná a uvolňující, zjemňuje pokožku nohu, zabraňuje nadměrnému vysychání a tvrdnutí kůže chodidel.

Masáž příznivě ovlivňuje krevní i lymfatický oběh, uklidňuje, uvolňuje mysl, posiluje imunitní systém. Masáž je pomalá, a zahrnuje oblast chodidel a nártů. Podobně, jako u ostatních ájurvédských procedur se jejím opakovaním výrazně zvyšují účinky a prodlužuje se doba pozitivního pocitu zdraví a pohody.

Ájurvédská msáž nohou probáhá v několika krocích:
- uklidnění a uvolnění nohou v teplé bylinné koupeli*
- ájurvédskou olejová masáž nohou
- relaxaci.

V průběhu masáže döchází k celkovému uvolnění napětí celého těla i mysli. Často se relaxace v průběhu masáže prohloubí až do formy lehkého spánku.

Celková doba bylinné koupele a masáže je přibližně jednu hodinu, relaxace po procedůře minimálně 1/2 hodiny.

CENÍK ÁYURVÉDSKÝCH PROCEDUR

Procedura Poznámka Ovlivňuje Doteky na tělo Trvání procedury Cenový rozsah
ÁYURVÉDSKÁ MASÁŽ NOHOU PADABHYANGA nohy, chodidla tělo
mysl
ducha
hladivé
tlakové
hřejivé
1 hod. 400,-Kč

Jsme plátci DPH. Koncové ceny ceníku jsou uvedeny s DPH v následujících sazbách:
- sauny 5% DPH
- masáže a další služby 19% DPH.
Rejstřík:
Áyurvéda, Ájurvéda, Ayurvéda, Ajurvéda, Ayurveda, Ajurveda, áyurvéda, ájurvéda, ayurvéda, ajurvéda, ayurveda, ajurveda, Áyurvédské masáže, Ájurvédská masáž, Ayurvédské masáže, Ajurvédská masáž, Ayurvedské masáže, Ajurvedská masáž, áyurvédské masáže, ájurvédská masáž, ayurvédské masáže, ajurvédská masáž, ayurvedské masáže, ajurvedská masáž