Abhyanga - ájurvédská olejová masážní koupel

Abhyanga - ájurvédská olejová masážní koupel
Při této tradiční ájurvédské proceduře je celé tělo masírovaného zaléváno velkým množstvím teplého oleje při neustálém jemném i tlakovém masírování celého těla jedním, nebo dvěma maséry. Blahodárné působení bylinného oleje je tak výrazně umocněno a ...
Ájurvédská olejová masážní koupel patří mezi velmi nezvyklé a neobyčejně silně zážitky. Provádí se dvěma maséry za využití blahodárných účinků horkého přírodního oleje.

Při této ájurvédské proceduře je celé tělo masírovaného zaléváno velkým množstvím teplého oleje při neustálém jemném i tlakovém masírování celého těla jedním, nebo dvěma maséry. Blahodárné působení bylinného oleje je tak výrazně umocněno a masírovaný se přenáší do zcela nového světa nových pocitů a prožitků. Masáž trvá jednu hodinu a po ní následuje minimálně půlhodinový odpočinek v zábalu přímo na masážním stole a pak další půlhodinu na relaxačním lehátku.

Po masáži by měl masírovaný pouze odpočívat a pozitivně relaxovat. Nedoporučuje se jíst, vhodné je hodně pít vodu, případně ovocné šťávy. Odlehčení stravy pak podpoří zahájené procesy, která vyvolala äjurvédská olejová masážní koupel.

Masáž je velmi vhodná pro lidi trpící nespavostí.

Účinek:
- podporuje relaxaci
- posiluje celé tělo
- uvolňuje svalovou tkáň
- zlepšuje kvalitu pokožky
- positivně působí na spánek
- zlepšuje krevní oběh a dodává kůži zdravou barvu
- positivní efekt u artritid, bolestí zad, stresu
- odstraňuje problémy v nervovém systému (Vata Roga) a prodlužuje věk.


Masáž je možné absolvovat samostatně, nebo v kombinaci s parní bylinnou lázní. V tomto případě po masáži Abhyanga následuje krátký odpočinek a se masírovyný uloží do parní bylinné lázně - boxu Bylinka a po dobu 45 minut je celé jeho tělo vystaveno bladodárnému účinku bylinné aromatické pary. Parní bylinná lázeň je v ceně masáže. Po bylinné lázni následuje odpočinek minimálně půl hodiny v relaxační místnosti.

CENÍK ÁYURVÉDSKÝCH PROCEDUR

Procedura Poznámka Ovlivňuje Doteky na tělo Trvání procedury Cenový rozsah
ABHYANGA ÁYURVÉDSKÁ MASÁŽNÍ OLEJOVÁ KOUPEL
a
parní bylinná lázeň BYLINKA
horké oleje
JEDEN MASÉR
celé tělo

DVA MASÉŘI
celé tělo
Po masáži následuje parní bylinná lázeň BYLINKA
tělo
mysl
ducha
hluboká meditace
hladivé
tlakové
hřejivé
Masáž
1 hod.
2 hod


pak Bylinka

800,-Kč
1200,-

1200,-
2000,-

Následuje-li další ájurvédská procedura, je provedena za zvýhodněnou cenu:


Jsme plátci DPH. Koncové ceny ceníku jsou uvedeny s DPH v následujících sazbách:
- sauny 5% DPH
- masáže a další služby 19% DPH.Rejstřík:
Áyurvéda, Ájurvéda, Ayurvéda, Ajurvéda, Ayurveda, Ajurveda, áyurvéda, ájurvéda, ayurvéda, ajurvéda, ayurveda, ajurveda, Áyurvédské masáže, Ájurvédská masáž, Ayurvédské masáže, Ajurvédská masáž, Ayurvedské masáže, Ajurvedská masáž, áyurvédské masáže, ájurvédská masáž, ayurvédské masáže, ajurvédská masáž, ayurvedské masáže, ajurvedská masáž